Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Kia | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 окт. 20:58 Автомобили , Струмица

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
26 септ. 14:22 Автомобили , Струмица

Kia Pikanto AVTOMATIK

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
29 јун. 19:08 Автомобили , Струмица , Василево

Kia Sorento -03

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
02 јун. 18:25 Автомобили , Струмица , Ново Село

Kia Sportage -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
28 авг. 20:52 Автомобили , Струмица , Ново Село

Kia Sportage -05

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
18 апр. 13:34 Автомобили , Струмица

Kia Sorento 2.5 4x4

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 21:48 Автомобили , Струмица , Василево

KIA SPORTAGE 2.0 TNG 4×4

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
27 дек. 22:00 Автомобили , Струмица , Василево

KIA CARNEVAL

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
13 дек. 20:37 Автомобили , Струмица , Василево

Kia Clarius

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 15:51 Автомобили , Струмица

Kia Ceed 1.4 / 109 ks CENATA NE E FIKSNA

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток