Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Kia | Pazar3

Carnival , 1
Clarus , 1
Sorento , 1
Sportage , 1
29 јун. 19:08 Автомобили , Струмица , Василево

Kia Sorento -03

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 21:48 Автомобили , Струмица , Василево

KIA SPORTAGE 2.0 TNG 4×4

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
27 дек. 22:00 Автомобили , Струмица , Василево

KIA CARNEVAL

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
13 дек. 20:37 Автомобили , Струмица , Василево

Kia Clarius

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток