Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lada

110 , 100
111 , 27
112 , 31
1200 , 9
2107 , 10
2110 , 6
2111 , 3
2112 , 1
Aleko , 6
Kalina , 3
Niva , 269
Nova , 1
Samara , 92
Денес 10:24 , ,

Lifan X60 Silver Bordo

7 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 09:46 , ,

Lada 110 vo ekstra sostojba

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 20:36 ,

Lada Niva 1.7

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
10 авг. 02:29 , ,

Lada 110

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
06 авг. 21:11 , ,

Lada Niva

Година: 2012
Километража: 10 000 - 14 999
04 авг. 13:39 ,

Lada Niva -05

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
31 јул. 13:33 , ,

Lada Samara -00

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
11 јул. 09:16 ,

Lada Niva 1.7 benzin plin -96

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
06 јул. 00:37 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

555 МКД

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
04 јул. 18:26 , ,

Lada niva 2008

11 111 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
24 јун. 18:25 , ,

Lada samara 1500

650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
16 јун. 06:29 ,

LADA110 1.5GLI 16V Benzin/Plin PRV SOPSTVENIK

900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 09:28 ,

Lada Samara -93

400 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 75 000 - 79 999
07 јун. 14:37 ,

Prodavam Lada Niva

1 950 ЕУР

Година: 1988
Километража: 70 000 - 74 999
05 јун. 12:10 , ,

13355

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 22:08 , ,

Се продава ЛАДА -Калина

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
01 јун. 06:27 , ,

Prodavam Lada Samara 1500

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
31 мај 14:49 ,

Lada Niva 1.7 2005

Година: 2005
Километража: 70 000 - 74 999
31 мај 00:08 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

1 111 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
29 мај 19:26 ,

Lada zhiguli 1974

Година: 70-тите
Километража: 10 000 - 14 999
08 мај 22:35 ,

Lada Standard 2105

950 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
08 мај 00:27 ,

Polovni delovi za Lada Niva

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
30 апр. 21:10 , ,

Lada Niva 2010 plin - 55000km

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 55 000 - 59 999
26 апр. 19:48 ,

Lada 111 karavan vo dobra sostojba

400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 12:50 ,

Lada samara 1500 s

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 09:10 , ,

Lada Niva

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
29 мар. 12:57 ,

Lada niva 1.6

1 150 ЕУР

Година: 1993
Километража: 40 000 - 44 999
19 мар. 18:51 , ,

LADA Samara Atest Plin Reg

450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
15 мар. 18:18 ,

Lada Niva -94

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
11 мар. 17:06 , ,

Socuvana Lada

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
02 мар. 18:46 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo

1 111 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
25 фев. 00:28 ,

Lada 110

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
24 фев. 19:55 ,

Lada Niva -04

Година: 2004
Километража: 85 000 - 89 999
13 фев. 20:56 ,

Lada Niva 4x4 1.7i -04

Година: 2004
Километража: 45 000 - 49 999
22 јан. 07:23 ,

Lada 110 -00

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
18 јан. 20:20 , ,

Lada 110 -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 18:25 ,

Lada Niva 1.6

1 250 ЕУР

Година: 1993
Километража: 5 000 - 9 999
06 јан. 19:31 ,

Lada Niva -94

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
17 дек. 00:36 ,

Lada 110

Година: 2001
Километража: 80 000 - 84 999
14 дек. 21:04 ,

Lada Niva vo odlicna sostojba

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 95 000 - 99 999
14 дек. 20:12 ,

Lada 112

1 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 14:36 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo

9 000 МКД

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
06 дек. 19:26 , ,

Lada Samara 1300

25 000 МКД

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
02 дек. 05:20 ,

LADA SAMARA

300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
02 дек. 05:12 ,

Lada niva

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток