Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lada | Друг модел

12 авг. 10:24 , ,

Lifan X60 Silver Bordo

7 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
29 мај 19:26 ,

Lada zhiguli 1974

Година: 70-тите
Километража: 10 000 - 14 999
08 мај 22:35 ,

Lada Standard 2105

950 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
23 септ. 12:35 ,

Lada Riva -97

Година: 1997
Километража: 65 000 - 69 999
22 септ. 23:37 , ,

LADA 1500 PRV SOPSTVENIK

1 200 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
17 апр. 18:21 , ,

Lada Riva

30 000 МКД

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
17 апр. 18:01 , ,

Lada karavan

20 000 МКД

Година: 1994
Километража: 110 000 - 119 999
02 јан. 14:26 , ,

Lada

2 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 5 000 - 9 999
08 дек. 13:58 , ,

LADA PRV SOPSTVENIK

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
04 мај 14:47 , ,

Lada Nadezhda

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
15 мар. 17:58 , ,

Lada Standard 1.2

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
10 јул. 15:29 , ,

Lada -04

800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 5 000 - 9 999
23 јун. 17:46 , ,

LADA RIVA 1500

Година: 1984
Километража: 65 000 - 69 999
29 апр. 18:37 , ,

Lada -86

500 ЕУР

Година: 1986
Километража: 40 000 - 44 999
03 апр. 14:07 ,

Lada 1200

500 ЕУР

Година: 1983
Километража: 0 - 4 999
20 фев. 19:12 ,

Lada 1500

Година: 1981
Километража: 100 000 - 109 999
08 фев. 16:05 , ,

Lada Riva

660 ЕУР

Година: 1994
Километража: 95 000 - 99 999
26 јул. 23:16 , ,

LADA RIVA -90

800 ЕУР

Година: 1990
Километража: 55 000 - 59 999
15 мај 12:16 ,

Lada Rova 1300 -87

350 ЕУР

Година: 1987
Километража: 110 000 - 119 999
03 апр. 16:53 ,

Lada -95

250 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
24 окт. 19:54 , ,

Lada Vaz karavan -00

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
19 окт. 16:02 ,

LADA ALEKO -92

18 000 МКД

Година: 1992
Километража: 55 000 - 59 999
08 септ. 21:23 ,

Lada Riva -83

900 ЕУР

Година: 1983
Километража: 95 000 - 99 999
30 јул. 14:16 ,

Lada -91

25 000 МКД

Година: 1991
Километража: 250 000 - 299 999
13 јул. 23:12 ,

Oldtimer Lada Special -79

8 000 ЕУР

Година: 1980
Километража: 10 000 - 14 999
28 јун. 14:23 , ,

Lada Riva -99

470 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
14 апр. 00:38 ,

Lada -80

Година: 1980
Километража: 150 000 - 159 999
02 апр. 03:54 ,

Lada karavan 2104 -91

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток