Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lada | 112

14 дек. 20:12 ,

Lada 112

1 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 16:18 ,

Lada 112 so plin

300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 16:38 ,

Lada 112 -03

550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
19 јул. 22:17 ,

LADA 112

Година: 2005
Километража: 35 000 - 39 999
01 јун. 20:03 ,

Lada 112 -02

800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 85 000 - 89 999
29 јан. 08:27 , ,

Lada 112 super sostojba

450 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
22 дек. 16:04 , ,

Lada 112

490 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
30 ноем. 12:09 , ,

LADA 112 SO ATEST PLIN

700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 14:13 ,

LADA 112

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
09 ноем. 19:33 , ,

Lada 112

950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
31 окт. 15:55 , ,

LADA 112 -05 TOP SOSTOJBA

850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
09 јун. 13:47 , ,

Lada 112

1 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 80 000 - 84 999
15 мар. 14:24 , ,

Lada 112

1 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 80 000 - 84 999
15 јан. 05:51 ,

Lada 112

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 55 000 - 59 999
31 окт. 08:11 , ,

Lada 112

Година: 2004
Километража: 60 000 - 64 999
15 септ. 17:24 ,

Lada 112

900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 75 000 - 79 999
11 септ. 02:07 ,

Lada 112

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
03 јул. 12:06 ,

Lada 112

600 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 11:41 ,

LADA 112 -03

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 19:33 , ,

Lada 112 -04

700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
29 мај 17:52 ,

Lada 112 -03 moze zamena

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
14 мај 20:27 , ,

Lada 112 -04

1 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
24 апр. 08:55 ,

Lada 112 -05

Година: 2005
Километража: 70 000 - 74 999
28 мар. 18:46 , ,

Lada 112 -04 so 83000 km od prv sopstvenik

Година: 2004
Километража: 80 000 - 84 999
30 дек. 18:12 , ,

Lada 112 -04

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 40 000 - 44 999
09 ноем. 14:47 , ,

Lada 112 -01

800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
06 ноем. 17:37 , ,

LADA 112 ATESTIRAN PLIN -03

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
28 јул. 10:41 , ,

LADA 112 -04

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
02 фев. 13:00 , ,

Lada 112 registrirana 62000km fabrika

999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 60 000 - 64 999
07 јан. 20:02 , ,

Lada 112 gli 1,5 -04

1 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток