Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Lada | 1200

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


14 јун. 20:05 ,

Lada Riva 1.5

250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
31 мај 18:54 , ,

LADA 1200

600 ЕУР

Година: 1980
Километража: 100 000 - 109 999
08 мар. 14:47 , ,

Lada 1200

400 ЕУР

Година: 1983
Километража: 15 000 - 19 999
24 јун. 12:56 ,

Specijalno pogrebalno vozilo

Година: 1993
Километража: 55 000 - 59 999
28 мар. 22:51 , ,

Lada karavan

700 ЕУР

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
09 окт. 14:05 ,

Lada 1200 karavan -82

Година: 1982
Километража: 85 000 - 89 999
29 фев. 23:33 , ,

Lada 1200 karavan -86

500 ЕУР

Година: 1986
Километража: 90 000 - 94 999
09 окт. 00:09 ,

LADA 1200 SO POMINATI 20000KM -87

500 ЕУР

Година: 1987
Километража: 15 000 - 19 999
04 окт. 18:15 ,

LADA 1200 -70

Година: 70-тите
Километража: > 500 000
Кон почеток