Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lada | 2107

26 окт. 12:14 ,

LADA RIVA

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
16 фев. 10:26 ,

Lada 2107

35 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
31 мар. 08:54 Претпријатие , ,

Lada 2107 karavan

25 000 МКД

Година: 1997
Километража: 30 000 - 34 999
17 дек. 16:45 ,

Lada 2107 -00

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
24 ноем. 08:47 , ,

Lada 2107 -00

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
10 септ. 13:38 ,

LADA RIVA -00

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
03 апр. 13:44 , ,

Lada 2107 -99

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 65 000 - 69 999
13 ноем. 22:26 , ,

Lada 2107 -89

450 ЕУР

Година: 1989
Километража: 100 000 - 109 999
03 септ. 12:02 ,

Lada 2107 Karavan -91

Година: 1991
Километража: 95 000 - 99 999
12 мар. 19:56 , ,

LADA RIVA 2107 -90

550 ЕУР

Година: 1990
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток