Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lada | 2110

11 мар. 17:06 , ,

Socuvana Lada

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
07 мај 15:11 ,

Lada 2110

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
07 фев. 23:50 ,

Lada 1500

Година: 1982
Километража: 100 000 - 109 999
26 дек. 17:44 , ,

Lada so 55000km pominati

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 55 000 - 59 999
11 јул. 15:44 ,

Zacuvana LADA 2110 -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
28 авг. 12:37 , ,

Lada 110 so atestiran plin -05

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток