Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lada | Kalina

01 јун. 22:08 , ,

Се продава ЛАДА -Калина

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
18 ноем. 14:10 Претпријатие , ,

LADA NIVA 4x4

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
19 јун. 11:33 , ,

LADA KALINA SO VGRADEN PLIN

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток