Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Lada Niva

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Lada Niva | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 мај 00:32 ,

Polovni delovi za poveke tipovi na vozila

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
05 мај 12:39 , ,

Се продава LADA Niva

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
21 апр. 00:01 Претпријатие , ,

Lada Niva 4x4 so 5 vrati

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
01 апр. 00:36 ,

Lada niva 4x4

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
28 мар. 10:03 ,

Lada niva 2007 God benzin plin

2 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 03:41 ,

Lada Niva 1.6

2 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 65 000 - 69 999
23 мар. 00:36 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

999 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
12 мар. 15:23 ,

Lada Niva 1.9d 2001

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
21 фев. 23:55 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

543 МКД

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
02 фев. 13:21 ,

LADA NIVA 4X4

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
26 јан. 01:55 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

45 676 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
29 дек. 22:31 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 222 МКД

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
20 дек. 17:45 , ,

Prodavam Lada Niva 4x4 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
16 дек. 13:34 ,

Lada Niva 4x4 Dizel

3 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
22 ноем. 17:12 ,

Lada Niva/ лада нива 2001 plin/ benzin

Година: 2001
Километража: 45 000 - 49 999
31 окт. 08:03 ,

Lada niva 1.7

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
20 окт. 11:43 , ,

Lada Niva 1600 dolga

1 400 ЕУР

Година: 1987
Километража: 0 - 4 999
14 окт. 21:41 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 222 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
01 окт. 03:08 ,

Lada niva 1.7 vo odlicna sostojaba

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
30 септ. 08:43 ,

LADA NIVA

1 850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 70 000 - 74 999
22 септ. 14:30 , ,

Delovi za Lada Niva

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
19 септ. 00:20 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

222 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
18 авг. 09:17 ,

Polovni delovi za poveke marki na avtomobili

33 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
17 авг. 23:24 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 333 МКД

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
06 авг. 21:11 , ,

Lada Niva

Година: 2012
Километража: 10 000 - 14 999
06 јул. 00:37 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

555 МКД

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
04 јул. 18:26 , ,

Lada niva 2008

11 111 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
05 јун. 12:10 , ,

13355

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 00:08 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

1 111 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
08 мај 00:27 ,

Polovni delovi za Lada Niva

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
29 мар. 12:57 ,

Lada niva 1.6

1 150 ЕУР

Година: 1993
Километража: 40 000 - 44 999
15 мар. 18:18 ,

Lada Niva -94

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
02 мар. 18:46 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo

1 111 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
24 фев. 19:55 ,

Lada Niva -04

Година: 2004
Километража: 85 000 - 89 999
13 фев. 20:56 ,

Lada Niva 4x4 1.7i -04

Година: 2004
Километража: 45 000 - 49 999
11 јан. 18:25 ,

Lada Niva 1.6

1 250 ЕУР

Година: 1993
Километража: 5 000 - 9 999
06 јан. 19:31 ,

Lada Niva -94

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 21:04 ,

Lada Niva vo odlicna sostojba

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 95 000 - 99 999
11 дек. 14:36 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo

9 000 МКД

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
02 дек. 05:12 ,

Lada niva

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 04:08 ,

Lada Niva -04

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 08:21 ,

Lada Niva

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
23 ноем. 21:13 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo

89 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
18 ноем. 20:08 ,

Lada Niva 4x4

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
13 ноем. 12:08 , ,

Lada Niva 1.7i

Година: 2004
Километража: 60 000 - 64 999
02 ноем. 18:28 ,

Dve Lada Niva Ispravni Neregistritani

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
25 окт. 05:27 , ,

Lada Niva

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
16 окт. 08:21 ,

Dve Ladi Nivi ,ispravni,neregistrirani

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Lada Niva | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации