Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lada | Samara

31 јул. 13:33 , ,

Lada Samara -00

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
24 јун. 18:25 , ,

Lada samara 1500

650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
11 јун. 09:28 ,

Lada Samara -93

400 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 75 000 - 79 999
01 јун. 06:27 , ,

Prodavam Lada Samara 1500

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
12 апр. 12:50 ,

Lada samara 1500 s

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 09:10 , ,

Lada Niva

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
19 мар. 18:51 , ,

LADA Samara Atest Plin Reg

450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
06 дек. 19:26 , ,

Lada Samara 1300

25 000 МКД

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
02 дек. 05:20 ,

LADA SAMARA

300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
24 авг. 14:38 , ,

Lada Samara

400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
05 авг. 21:05 ,

Lada Samara

Година: 1998
Километража: 90 000 - 94 999
30 јул. 13:09 , ,

Lada Samara

22 000 МКД

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
29 јул. 09:42 ,

Lada Samara

500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 5 000 - 9 999
07 јул. 21:30 , ,

Lada Samara

550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
14 јун. 14:35 ,

Lada Samara 1500

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
22 апр. 10:24 , ,

Se kupuva delovi za lada samara

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 12:19 , ,

LADA SAMARA 1.5 SO PLIN

360 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
02 окт. 22:53 ,

Lada Samara Sedan

300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
01 окт. 14:14 ,

Lada Samara

250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
28 авг. 17:02 , ,

Lada Samara 1300 S

Година: 1994
Километража: 110 000 - 119 999
30 јун. 14:10 , ,

Lada Samara

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 17:41 ,

Lada Samara 1.5

200 ЕУР

Година: 1990
Километража: 30 000 - 34 999
24 јун. 17:41 ,

Lada Samara moze i vo delovi

200 ЕУР

Година: 1990
Километража: 50 000 - 54 999
16 јун. 20:39 , ,

Lada Samara ispravna na plin

400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 16:07 ,

Lada Samara 1.5 pali vozi plin so ates

370 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
30 апр. 12:54 , ,

Lada Samara

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 00:35 ,

Lada Samara

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
09 јан. 11:11 , ,

LADA SAMARA 1.5 PLIN BENZIN

350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
28 дек. 07:40 , ,

Lada Samara prv gazda

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
27 дек. 11:49 , ,

Lada Samara prv gazgda

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
20 дек. 20:56 ,

LADA SAMARA PLIN ATEST

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 20 000 - 24 999
28 окт. 19:16 , ,

Lada Samara

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
20 септ. 22:21 ,

Lada Samara

Година: 1999
Километража: 40 000 - 44 999
08 септ. 23:58 ,

Lada Samara

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
30 авг. 18:58 ,

Lada Samara 1500

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
22 авг. 12:26 , ,

Lada Samara

Година: 1998
Километража: 95 000 - 99 999
04 јул. 10:26 ,

Lada Samara po povolna cena

Година: 1990
Километража: 130 000 - 139 999
23 јун. 20:18 ,

Lada Samara -89

420 ЕУР

Година: 1989
Километража: 160 000 - 169 999
29 мај 17:01 ,

Lada Samara 1.3

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
16 мај 22:04 , ,

LADA SAMARA

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
14 мај 14:28 ,

Lada Samara nevozena top

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
03 мај 22:59 ,

Lada Samara

550 ЕУР

Година: 1990
Километража: 55 000 - 59 999
28 апр. 23:08 ,

Lada Samara 1300

450 ЕУР

Година: 1992
Километража: 65 000 - 69 999
21 апр. 13:52 , ,

Lada Samara 1500

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
02 апр. 13:13 , ,

Lada Samara 1500

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 22:10 ,

Lada Samara

35 000 МКД

Година: 1993
Километража: 85 000 - 89 999
13 фев. 20:59 ,

LADA SAMARA 1.3 plin

300 ЕУР

Година: 1990
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 19:10 , ,

Lada Samara 1.5 plin

500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
08 јан. 10:15 , ,

Lada Samara

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
31 дек. 01:18 ,

Lada Samara 1500 plin

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток