Македонски | Shqip | English |

Маврово | Возила | Автомобили | Lada | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


30 мар. 22:13 Автомобили , Гостивар

Lada najodrzana na pazarot 30.000km

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
29 мар. 18:19 Автомобили , Гостивар

Lada Niva 1.7i

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 50 000 - 54 999
10 септ. 10:30 Автомобили , Гостивар

Lada Niva 4x4 dizel 1.8 -92

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 1992
Километража: 80 000 - 84 999
15 јан. 16:40 Автомобили , Гостивар

Lada Samara -95

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
31 окт. 02:42 Автомобили , Гостивар

Lada Niva -99

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
20 јун. 19:32 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Lada Niva -05

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток