Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Lada

110 , 103
111 , 28
112 , 32
1200 , 9
2107 , 12
2110 , 6
2111 , 3
2112 , 1
Aleko , 6
Kalina , 3
Niva , 273
Nova , 1
Samara , 94

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Lada | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 02:29 , ,

Lada 110

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
08 мај 12:39 , ,

Се продава LADA Niva

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
08 мај 11:33 Претпријатие ,

LADA 110 1.5i 53kw 81.000km 2000god. AVTOCENTAR

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
06 мај 00:32 ,

Polovni delovi za poveke tipovi na vozila

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
28 апр. 10:23 , ,

Prodavam lada samara

300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
21 апр. 00:01 Претпријатие , ,

Lada Niva 4x4 so 5 vrati

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
06 апр. 21:51 , ,

LADA 1200

Година: 1980
Километража: 100 000 - 109 999
01 апр. 00:36 ,

Lada niva 4x4

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
28 мар. 10:03 ,

Lada niva 2007 God benzin plin

2 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 03:41 ,

Lada Niva 1.6

2 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 65 000 - 69 999
23 мар. 00:36 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

999 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
21 мар. 03:25 ,

Se prodava lada samara

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 40 000 - 44 999
12 мар. 15:23 ,

Lada Niva 1.9d 2001

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 23:22 , ,

LADA 1500 PRV SOPSTVENIK

1 500 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 13:04 ,

Lada 112 -01

900 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2001
Километража: 65 000 - 69 999
21 фев. 23:55 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

543 МКД

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
04 фев. 03:16 , ,

Лада 110 Бензин/Плин

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 80 000 - 84 999
03 фев. 16:16 , ,

Lada Karavan

350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
02 фев. 13:21 ,

LADA NIVA 4X4

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
01 фев. 01:59 , ,

Lada 110 so plin

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
29 јан. 13:13 , ,

Se prodava Lada vo top sostojba

1 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
26 јан. 01:55 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

45 676 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
24 јан. 19:21 ,

Se prodava

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
18 јан. 12:01 ,

Lada Niva 2107

350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 30 000 - 34 999
29 дек. 22:31 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 222 МКД

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
20 дек. 17:45 , ,

Prodavam Lada Niva 4x4 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
16 дек. 13:34 ,

Lada Niva 4x4 Dizel

3 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
25 ноем. 21:53 , ,

ЛАДА 110 2000 ГОДИНА

750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 17:12 ,

Lada Niva/ лада нива 2001 plin/ benzin

Година: 2001
Километража: 45 000 - 49 999
31 окт. 08:03 ,

Lada niva 1.7

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
20 окт. 11:43 , ,

Lada Niva 1600 dolga

1 400 ЕУР

Година: 1987
Километража: 0 - 4 999
19 окт. 22:31 , ,

Se prodava Lada 111 karavan

200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 80 000 - 84 999
14 окт. 21:41 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 222 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
13 окт. 20:04 , ,

LADA SAMARA

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
01 окт. 03:08 ,

Lada niva 1.7 vo odlicna sostojaba

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
30 септ. 08:43 ,

LADA NIVA

1 850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 70 000 - 74 999
22 септ. 14:30 , ,

Delovi za Lada Niva

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
19 септ. 00:20 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

222 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
11 септ. 14:19 , ,

Lada Samara -95

18 000 МКД

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
09 септ. 21:34 , ,

Lada Samara

400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
18 авг. 09:17 ,

Polovni delovi za poveke marki na avtomobili

33 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
17 авг. 23:24 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 333 МКД

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
06 авг. 21:11 , ,

Lada Niva

Година: 2012
Километража: 10 000 - 14 999
31 јул. 13:33 , ,

Lada Samara -00

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
06 јул. 00:37 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

555 МКД

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
04 јул. 18:26 , ,

Lada niva 2008

11 111 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
24 јун. 18:25 , ,

Lada samara 1500

650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
11 јун. 09:28 ,

Lada Samara -93

400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1993
Километража: 75 000 - 79 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Lada | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации