Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lancia

Dedra , 17
Delta , 24
Kappa , 17
Lybra , 26
MUSA , 20
Phedra , 18
Thema , 4
Thesis , 11
Ypsilon , 65
Zeta , 4
07 авг. 11:29
Линк
,

Lancia Ypsilon 1.2Multiair prv sopstvenik

5 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999

Вчера 14:02 , ,

Lancia Ypsilon - 05

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 08:48 , ,

Lancia Delta 1.8 Turbo

6 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
07 авг. 22:33 , ,

LANCIA Ypsilon 1.2 ful oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
07 авг. 17:57 , ,

LANCIA DELTA 1.9 MJTD TwinTurbo 16V

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 11:29
Линк
,

Lancia Ypsilon 1.2Multiair prv sopstvenik

5 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
07 авг. 09:37 ,

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 10:48 Претпријатие ,

LANCIA MUSA 1.4 BENZIN PLIN

3 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
27 јул. 10:47 Претпријатие ,

LANCIA DELTA 1.6 JTDM

4 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
25 јул. 11:54 Претпријатие , ,

Lancia Musa 1.4benz PLIN -07 Ful Oprema

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
24 јул. 08:55 Претпријатие , ,

LANCIA MUSA 1.3 Mjet jimauto grup

2 660 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
19 јул. 23:59 ,

Lancija musa

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 09:05 , ,

Lancia Phedra 2.2 dizel -08 inter guma

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун. 03:03 , ,

Lancia Tesis 2.4 JTD Kolata e vo odlicna sostojba

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 16:48 , ,

Lancia Musa

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 15:35 Претпријатие , ,

Musa 1.4 benzin+plin PANORAMA

2 580 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
25 мај 01:55 ,

LANCIA PHEDRA

3 850 ЕУР

24 мај 19:58 ,

LANCIA PHEDRA 2.2 MJT 170 KS

3 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
14 мај 00:06 , ,

Lancia Dedra registrirana

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 22:45 ,

Lancia phedra 2.2dizel 2005 7 sedišta

1 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 11:42 , ,

Lancia Ypsilon 1.3 multijet -06

2 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
26 фев. 08:03 , ,

Lancia Ypsilon

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
18 фев. 08:54 , ,

Lancia Ypsilon 1.3

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
29 јан. 13:49 , ,

LANCIA YPSILON -06

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 20:03 ,

LANCIA MUSA 1.9 JTD 74KW UVOZ SVAJCARIJA

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 14:43 , ,

Lancia Ypsilon

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
17 дек. 00:36 , ,

LANCIA KAPPA 2.0

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 00:36 Претпријатие , ,

LANCIA KAPPA 2.0

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 00:35 Претпријатие , ,

LANCIA KAPPA 2.0

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
11 дек. 19:33 , ,

Lancia Kappa

400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 23:08 ,

Lancia Delta mnogu socuvano

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
01 окт. 12:43 , ,

Lancia Ypsilon

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
26 септ. 19:42 , ,

Lancia Y -07 1.3 multijet

1 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
22 септ. 21:16 ,

Lancia Ypsilon Mal avtomobil

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
14 септ. 21:44 ,

Lancia Dedra 1.8 bezin plin atest

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 25 000 - 29 999
12 септ. 15:51 ,

Lancia Lybra

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 14:59 ,

LANCIA MUSA 1.9 JTD

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 авг. 11:46 , ,

Lancia Ypsilon

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
21 авг. 19:35 ,

Lancia Ypsilon 1.2

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 45 000 - 49 999
10 авг. 23:03 ,

LANCIA1.3 MULTIJET UVEZENA OD SVAJCARIJ

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 11:49 , ,

LANCIA MUSA 1.9 M-JET PANORAMA

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
27 јун. 18:40 , ,

Lancia Ypsilon 44 kw 1.2 -01

550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 21:44 , ,

Lancia Ypsilon

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 20:11 ,

LANCIA YPSILON 1.3M-JET MOTOR NA LANCE MAKS AUTO

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
24 апр. 01:32 , ,

Lancia Delta 1,6D 120ks - Najvisoko nivo na oprema

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
20 апр. 20:53 ,

Lancia Delta

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток