Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lancia | Dedra

14 мај 00:06 , ,

Lancia Dedra registrirana

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 21:44 ,

Lancia Dedra 1.8 bezin plin atest

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 25 000 - 29 999
25 мај 23:23 ,

Lancia Dedra 1.9 TDI LS

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
04 фев. 18:55 , ,

Lancia Dedra so alarm itno

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 16:35 ,

Lancia Dedra

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 14:23 , ,

Lancia Dedra

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 13:40 ,

Lancia Dedra

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
08 апр. 11:54 , ,

Lancia Dedra

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 25 000 - 29 999
01 апр. 16:55 , ,

LANCIA DEDRA 1.8i - 94g

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт. 22:35 , ,

LANCIA DEDRA TURBO DIZEL -95

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
02 окт. 15:22 ,

Lancia Dedra 1.9 TDS -95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 01:01 , ,

Lancia Dedra 18 dizel -95 itno

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
22 авг. 00:13 , ,

LANCIA DEDRA -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
31 јул. 15:09 ,

Lancia Dedra -93

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
19 јул. 16:58 , ,

Lancia Dedra 1.9 TD -95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 00:45 ,

LANCIA DEDRA 1.9 TD -94

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
19 јан. 20:54 ,

Lancia Dedra -91

850 ЕУР

Година: 1991
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток