Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Lancia | Dedra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


14 мај 00:06 , ,

Lancia Dedra registrirana

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 21:44 ,

Lancia Dedra 1.8 bezin plin atest

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 25 000 - 29 999
25 мај 23:23 ,

Lancia Dedra 1.9 TDI LS

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
04 фев. 18:55 , ,

Lancia Dedra so alarm itno

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 16:35 ,

Lancia Dedra

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 14:23 , ,

Lancia Dedra

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 13:40 ,

Lancia Dedra

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
08 апр. 11:54 , ,

Lancia Dedra

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 25 000 - 29 999
01 апр. 16:55 , ,

LANCIA DEDRA 1.8i - 94g

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт. 22:35 , ,

LANCIA DEDRA TURBO DIZEL -95

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток