Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Lancia | Delta

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


26 ноем. 22:14 , ,

LANCIA DELTA 1.4T-JET 150KS PRV SOPSTVENIK

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 16:57 , ,

LANCIA DELTA 1.9 MJTD TwinTurbo 16V

5 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 07:44 Претпријатие ,

LANCIA DELTA 1.9 multijet PANORAMA Full oprema

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 ноем. 12:00 Претпријатие ,

LANCIA DELTA 1.6 JTDM

4 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
09 ноем. 17:14 ,

Se prodava Lancia Delta 2,0 165 ks perfektna

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 09:59 Претпријатие , ,

LANCIA DELTA 1.6 TDI EU 5 -09 AUTO ZVEKI

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 окт. 10:35 Претпријатие , ,

Lancia Delta -17

55 ЕУР / дневно

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
01 септ. 13:11 , ,

Lancia Delta 1.4T benzin Platino

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
06 ноем. 23:08 ,

Lancia Delta mnogu socuvano

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток