Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lancia | Kappa

17 дек. 00:36 , ,

LANCIA KAPPA 2.0

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 00:36 Претпријатие , ,

LANCIA KAPPA 2.0

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 00:35 Претпријатие , ,

LANCIA KAPPA 2.0

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
11 дек. 19:33 , ,

Lancia Kappa

400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 13:50 , ,

Lancia Kappa 2.0

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 16:09 ,

Lancia Kappa

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
13 авг. 14:53 , ,

Lancia Kappa 2.0 registrirana so zelen karton

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 00:08 , ,

Lancia Kappa 2.4 Jdt

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 21:40 , ,

Lancia Kappa 2.0

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 06:27 , ,

Lancia Kappa

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 10:09 ,

Lancia Kappa

990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 20:40 , ,

Lancia Kappa Povolna cena

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 01:22 ,

Lancia Kappa moze zamena

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
06 ноем. 21:28 ,

Lancia Kappa -97

6 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
24 јун. 12:25 , ,

Lancia Kappa 2,0 -98

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
17 јул. 08:58 ,

LANCIA KAPPA -00

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
10 мар. 11:45 ,

LANCIA KAPPA ITNO - 01

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток