Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Lancia | Kappa

10 мар. 11:45 ,

LANCIA KAPPA ITNO - 01

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток