Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Lancia | Kappa | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


30 мар. 13:50 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Lancia Kappa 2.0

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 16:09 Автомобили , Велес

Lancia Kappa

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
13 авг. 14:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Lancia Kappa 2.0 registrirana so zelen karton

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 00:08 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Lancia Kappa 2.4 Jdt

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 21:40 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Lancia Kappa 2.0

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 06:27 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Lancia Kappa

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 10:09 Автомобили , Виница

Lancia Kappa

990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 20:40 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lancia Kappa Povolna cena

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 01:22 Автомобили , Делчево

Lancia Kappa moze zamena

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
06 ноем. 21:28 Автомобили , Струмица

Lancia Kappa -97

6 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток