Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Lancia | Lybra | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


16 окт. 17:16 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lancia Libra 1.8 atest plin

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 19:23 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lancia Lybra

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 17:55 Автомобили , Скопjе , Бутел

Lancia Lybra

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 19:42 Автомобили , Скопjе , Центар

Lancia Lybra

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 22:02 Автомобили , Скопjе , Скопје

Lancia Lybra 2.4 JTD

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
11 апр. 19:35 Автомобили , Скопjе , Бутел

Lancia Lybra 2.4 Tdi ekstra full oprema -01

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 19:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

Lancia Lybra 1.9 jtd -03

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 21:43 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Lancia Lybra -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 16:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

Lancia Lybra 1.9 jtd -03

4 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 08:07 Автомобили , Скопjе , Карпош

Lancia Lybra 1.9 JTD -04 Extra

3 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток