Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lancia | MUSA

Денес 09:38 Претпријатие , ,

Lancia Musa 1.4benz PLIN -07 Ful Oprema

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:37 ,

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 21:06 Претпријатие , ,

LANCIA MUSA 1.3 Mjet jimauto grup

2 660 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
27 јул. 10:48 Претпријатие ,

LANCIA MUSA 1.4 BENZIN PLIN

3 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
19 јул. 23:59 ,

Lancija musa

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 16:48 , ,

Lancia Musa

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 15:35 Претпријатие , ,

Musa 1.4 benzin+plin PANORAMA

2 580 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
02 јан. 20:03 ,

LANCIA MUSA 1.9 JTD 74KW UVOZ SVAJCARIJA

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 14:59 ,

LANCIA MUSA 1.9 JTD

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 23:03 ,

LANCIA1.3 MULTIJET UVEZENA OD SVAJCARIJ

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 11:49 , ,

LANCIA MUSA 1.9 M-JET PANORAMA

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
10 мар. 18:37 ,

Lancia Musa multijet 1.3 90ps

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 15:08 , ,

Lancia Musa 1.9 jtd Perfektna

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
05 јун. 18:14 , ,

Lancia MUSA

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 мар. 15:24 , ,

Lancia Musa 1.3 jtdm Panorama Exluziv

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
13 ноем. 15:34 , ,

Lancia MUSA bez zamena

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 09:21 ,

Lancia MUSA 1.4i 55kw full reg ser TOP

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
21 апр. 23:41 ,

Lancia MUSA

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр. 16:05 ,

LANCIA MUSA 1.9 JTD 101PS MultiJet zamena-05

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток