Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lancia | Phedra

16 јул. 09:05 , ,

Lancia Phedra 2.2 dizel -08 inter guma

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
25 мај 01:55 ,

LANCIA PHEDRA

3 850 ЕУР

24 мај 19:58 ,

LANCIA PHEDRA 2.2 MJT 170 KS

3 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
17 апр. 22:45 ,

Lancia phedra 2.2dizel 2005 7 sedišta

1 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 10:56 , ,

Lancia Phedra 2.2 JTD ili se menuva

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан. 06:14 , ,

Lamcia Phedra 2.2hdi 2002 god MOZE ZAMENA

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 19:22 ,

Lancia Phedra

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 септ. 20:43 ,

LANCIA PHEDRA

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 13:47 , ,

Lancia Phedra 2.2jtd odlicna

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
22 авг. 14:23 ,

Lancia Phedra 2.2 Hdi -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
01 мај 21:30 , ,

Lancia Phedra 2.2 dizel so full oprema -03

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
27 мар. 13:53 ,

LANCIA PHEDRA -03 7 SEDISTA

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 10:26 , ,

LANCIA PHEDRA FULL OPR -02 MOZE ZAMENA

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
17 фев. 22:11 ,

Lancia Phedra 2.2 JTD -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 11:04 , ,

LANCIA PHEDRA FULL OPR -02 MOZE ZAMENA BESPREKORNA

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
14 јан. 05:29 , ,

Lancia Phedra -03

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
22 дек. 19:19 , ,

BESPREKORNA LANCIA PHEDRA FULL OPREMA -02

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
16 дек. 18:17 , ,

Lancia Phedra -03

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток