Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Lancia | Phedra

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


25 мај 01:55 ,

LANCIA PHEDRA

3 850 ЕУР

17 апр. 22:45 ,

Lancia phedra 2.2dizel 2005 7 sedišta

1 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 10:56 , ,

Lancia Phedra 2.2 JTD ili se menuva

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан. 06:14 , ,

Lamcia Phedra 2.2hdi 2002 god MOZE ZAMENA

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 19:22 ,

Lancia Phedra

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 септ. 20:43 ,

LANCIA PHEDRA

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 13:47 , ,

Lancia Phedra 2.2jtd odlicna

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
22 авг. 14:23 ,

Lancia Phedra 2.2 Hdi -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
01 мај 21:30 , ,

Lancia Phedra 2.2 dizel so full oprema -03

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
27 мар. 13:53 ,

LANCIA PHEDRA -03 7 SEDISTA

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток