Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lancia | Thesis

25 јун. 03:03 , ,

Lancia Tesis 2.4 JTD Kolata e vo odlicna sostojba

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
05 ноем. 19:29 , ,

Lancia Thesis 2.4 JTD Multijet kako nova

6 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
14 окт. 23:42 , ,

Lancia Thesis 2.0 Turbo 185KS

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
04 мај 23:56 , ,

LANCIA THESIS TOP KOLA ZA TOP CENA

4 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 10 000 - 14 999
30 апр. 15:09 , ,

Lancia Thesis

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
28 мар. 21:32 ,

LANCIA THESIS 2.4 jtd

6 290 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
02 септ. 09:01 ,

LANCIA THESIS 3.0 V6 24ventil Avtomatic -04

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 14:29 , ,

Lancia Thesis -07 2.4 jtd 136 kw 185 ks

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 фев. 18:18 , ,

Lancia Thesis 2.4 jtd 175hp 20v

6 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 12:09 ,

LANCIA TESIS 2.4 JTD -04

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток