Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lancia | Ypsilon

Вчера 14:02 , ,

Lancia Ypsilon - 05

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
01 авг. 22:33 , ,

LANCIA Ypsilon 1.2 ful oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
04 мар. 11:42 , ,

Lancia Ypsilon 1.3 multijet -06

2 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
26 фев. 08:03 , ,

Lancia Ypsilon

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
18 фев. 08:54 , ,

Lancia Ypsilon 1.3

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
29 јан. 13:49 , ,

LANCIA YPSILON -06

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 14:43 , ,

Lancia Ypsilon

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
01 окт. 12:43 , ,

Lancia Ypsilon

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
22 септ. 21:16 ,

Lancia Ypsilon Mal avtomobil

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
24 авг. 11:46 , ,

Lancia Ypsilon

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
21 авг. 19:35 ,

Lancia Ypsilon 1.2

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 45 000 - 49 999
27 јун. 18:40 , ,

Lancia Ypsilon 44 kw 1.2 -01

550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 21:44 , ,

Lancia Ypsilon

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 20:11 ,

LANCIA YPSILON 1.3M-JET MOTOR NA LANCE MAKS AUTO

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
19 мар. 09:01 , ,

Lancia Ypsilon odlicno socuvana

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
05 мар. 18:43 , ,

Lansia Ypsilon

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
29 јан. 20:51 , ,

Lancia Ypsilon -03

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
27 ноем. 17:48 , ,

Lancia Ypsilon 1.3 multiget

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
18 ноем. 18:29 ,

LANCIA YPSILON

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
20 септ. 18:50 ,

Lancia Ypsilon 1.4

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
19 септ. 09:21 ,

LANCIA YPSILON 1.3 M-JET 75KS MOMO DESIGN MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
28 апр. 11:22 ,

Lancia Ypsilon

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев. 19:32 ,

Lancia Ypsilon 1.2 benzin

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 16:37 , ,

Lancia Ypsilon vo odlicna sostojba

2 199 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
20 ноем. 17:48 , ,

Lancia Ypsilon

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
14 окт. 01:48 , ,

LANCIA YPSILON -04 Full Oprema KLIMA MK reg

1 750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 120 000 - 129 999
09 окт. 11:40 , ,

LANCIA YPSILON 1.2 ben ne uvezena

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
22 септ. 17:14 ,

LANCIA YPSILON 1.3 M-JET 75KS 168000KM EDNA VO MK

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
13 септ. 21:18 , ,

Lancia Ypsilon

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
13 септ. 21:13 , ,

Lancia Ypsilon

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
11 септ. 12:46 , ,

Lancia Ypsilon

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
26 јул. 17:38 , ,

Lancia Ypsilon

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 5 000 - 9 999
24 мај 22:19 ,

Lancia Ypsilon

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
17 мар. 01:01 , ,

LANCIA YPSILON

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
14 мар. 10:49 , ,

Lancia Ypsilon

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
21 дек. 10:00 Претпријатие ,

LANCIA YPSILON 1.3JTDm-momo design -05

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
07 ноем. 20:12 , ,

Lancia Ypsilon 1.4 -04

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
04 ноем. 14:31 , ,

Lancia Ypsilon -04

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 35 000 - 39 999
08 окт. 19:50 , ,

Lancia Ypsilon -98

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
05 септ. 11:26 Претпријатие , ,

Lancija Ypsilon 1.2 " so klima "

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
04 авг. 20:11 , ,

Lancia Ypsilon -00

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 23:55 , ,

Lancia Ypsilon -99

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток