Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lancia | Zeta

05 мар. 18:14 ,

Lancia Zeta 2.1TDI

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 09:25 , ,

LANCIA ZETA 2.0JTD -99 MOZE I ZAMENA

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
31 окт. 22:32 ,

Lancia Zeta -97

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул. 17:53 ,

LANCIA ZETA 2.0 HDI -00

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток