Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Lancia | Pazar3

Delta , 3
Lybra , 2
MUSA , 3
Phedra , 1
Ypsilon , 3
Zeta , 1
Вчера 08:37 Автомобили , Куманово

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 23:08 Автомобили , Куманово

Lancia Delta mnogu socuvano

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
27 окт. 19:14 Автомобили , Куманово

Lancia MUSA 1.3 multijet uvoz svajcarija

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 21:16 Автомобили , Куманово

Lancia Ypsilon Mal avtomobil

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
10 авг. 23:03 Автомобили , Куманово

LANCIA1.3 MULTIJET UVEZENA OD SVAJCARIJ

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 11:36 Автомобили , Куманово

Lanica Delta 1.6 plin benzin

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
06 ноем. 13:42 Автомобили , Куманово

Lancia Delta 1.6 benzin plin

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
20 септ. 18:50 Автомобили , Куманово

Lancia Ypsilon 1.4

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
05 мар. 18:14 Автомобили , Куманово

Lancia Zeta 2.1TDI

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
20 ноем. 17:48 Автомобили , Куманово , Старо Нагоричане

Lancia Ypsilon

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
18 ноем. 23:19 Автомобили , Куманово , Старо Нагоричане

Lancia

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
25 дек. 12:17 Автомобили , Куманово

Lancia Lybra -01 vikend cena koja trae do 31 12

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 22:11 Автомобили , Куманово

Lancia Phedra 2.2 JTD -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 20:13 Автомобили , Куманово

Lancia Lybra -02

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток