Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lexus | IS-серии

IS 200 , 2
IS 220 , 5
IS 250 , 7
IS 300 , 3
26 јул. 12:56 ,

lexus is200 mnogu zacuvana

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
25 јул. 00:36 , ,

lexus is 250

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 18:06 , ,

LEXUS IS220d Business Luxury -07

7 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
06 фев. 12:00 , ,

Lexus IS 250 sedan -08

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
09 септ. 13:42 ,

Leksus Is 220 dizel

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 17:50 ,

Lexus Is 220 Disel uvezen od Svajcarija

11 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 15:08 ,

LEXUS IS 220d desen volan

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 окт. 10:33 ,

LEXUS IS 250

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 20:42 , ,

Lexus IS 250

9 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
28 јул. 15:40 ,

LEXUS IS 300h

19 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
14 јун. 20:26 ,

LEXUS IS 220d NAJFULL

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 14:20 , ,

Lexus IS 250 sport Moze zamena

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 17:22 , ,

Lexus IS 250

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
12 мај 12:12 , ,

Lexus IS 250

15 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
03 мар. 12:19 ,

Lexus IS 300h 11 -15 stranski tablici

38 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
16 јан. 09:49 , ,

LEXUS IS 300 HIBRID

28 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток