Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lexus | IS 250

25 јул. 00:36 , ,

lexus is 250

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
06 фев. 12:00 , ,

Lexus IS 250 sedan -08

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
22 окт. 10:33 ,

LEXUS IS 250

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 20:42 , ,

Lexus IS 250

9 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 14:20 , ,

Lexus IS 250 sport Moze zamena

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 17:22 , ,

Lexus IS 250

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
12 мај 12:12 , ,

Lexus IS 250

15 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток