Македонски | Shqip | English |

Кичево | Возила | Автомобили | Lexus | IS 250

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


13 фев. 16:28 , ,

LEXUS IS 250 V6 153kw -06 LUXORY SPORT FUL

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 12:00 , ,

Lexus IS 250 sedan -08

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
22 окт. 10:33 ,

LEXUS IS 250

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 20:42 , ,

Lexus IS 250

9 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 14:20 , ,

Lexus IS 250 sport Moze zamena

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 17:22 , ,

Lexus IS 250

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
12 мај 12:12 , ,

Lexus IS 250

15 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток