Македонски | Shqip | English |

Гостивар | Возила | Автомобили | Lexus | IS 300

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


14 јан. 22:26 Претпријатие , ,

LEXUS IS 300 HYBRID LUXURY 2.5 D-VVT-I 223HP -14

21 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
27 ноем. 16:20 , ,

LEXUS IS300H -13 Zamena

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
09 ноем. 16:03 ,

Lexus is300h 2014 85000km

25 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 80 000 - 84 999
12 јан. 11:03 , ,

Lexus IS 300 hybrid

30 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 60 000 - 64 999
28 јул. 15:40 ,

LEXUS IS 300h

19 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
03 мар. 12:19 ,

Lexus IS 300h 11 -15 stranski tablici

38 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
16 јан. 09:49 , ,

LEXUS IS 300 HIBRID

28 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток