Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Lexus | IS 300 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


09 ноем. 16:03 Автомобили , Струга

Lexus is300h 2014 85000km

25 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 80 000 - 84 999
09 ноем. 10:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

LEXUS IS300H -13

21 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
12 јан. 11:03 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Lexus IS 300 hybrid

30 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 60 000 - 64 999
28 јул. 15:40 Автомобили , Неготино

LEXUS IS 300h

19 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
03 мар. 12:19 Автомобили , Струга

Lexus IS 300h 11 -15 stranski tablici

38 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
16 јан. 09:49 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

LEXUS IS 300 HIBRID

28 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток