Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Lexus | IS-серии | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


09 ноем. 16:03 Автомобили , Струга

Lexus is300h 2014 85000km

25 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 80 000 - 84 999
09 ноем. 10:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

LEXUS IS300H -13

21 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
09 септ. 13:42 Автомобили , Гостивар

Leksus Is 220 dizel

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 17:50 Автомобили , Гостивар

Lexus Is 220 Disel uvezen od Svajcarija

11 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 15:08 Автомобили , Штип

LEXUS IS 220d desen volan

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
12 јан. 11:03 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Lexus IS 300 hybrid

30 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 60 000 - 64 999
22 окт. 10:33 Автомобили , Кавадарци

LEXUS IS 250

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 20:42 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Lexus IS 250

9 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
28 јул. 15:40 Автомобили , Неготино

LEXUS IS 300h

19 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
14 јун. 20:26 Автомобили , Штип

LEXUS IS 220d NAJFULL

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток