Македонски | Shqip | English |

Свети Николе | Возила | Автомобили | Lexus | IS-серии

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 17:43 ,

Lexsus IS 300h f sport

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
13 фев. 16:28 , ,

LEXUS IS 250 V6 153kw -06 LUXORY SPORT FUL

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 08:58 Претпријатие , ,

LEXUS IS 300 HYBRID LUXURY 2.5 D-VVT-I 223HP -14

19 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
06 фев. 12:00 , ,

Lexus IS 250 sedan -08

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
05 фев. 03:40 ,

2018 Lexus LS 500

16 130 ЕУР

Година: 2018
Километража: 10 000 - 14 999
09 ноем. 16:03 ,

Lexus is300h 2014 85000km

25 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 80 000 - 84 999
09 септ. 13:42 ,

Leksus Is 220 dizel

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 17:50 ,

Lexus Is 220 Disel uvezen od Svajcarija

11 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 15:08 ,

LEXUS IS 220d desen volan

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
12 јан. 11:03 , ,

Lexus IS 300 hybrid

30 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток