Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lexus | RX-серии

RX 300 , 5
RX 350 , 2
RX 400 , 4
Вчера 11:59 ,

Lexus RX 300

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
13 јун. 20:45 Претпријатие , ,

LEXUS RX 400H

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
23 ноем. 15:40 ,

LEXUS RX 400 Hybrid Benzin Elektro

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
17 авг. 12:27 , ,

Lexus rx300

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 09:50 Претпријатие , ,

Lexus RX 400 -08 3.3hibrid plin atest zamena

18 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
26 авг. 11:35 ,

Lexus RX 300

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 јул. 23:41 , ,

Lexus RX 350 SUV

19 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
03 јул. 14:41 , ,

Lexus RX350

18 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
22 септ. 10:00 ,

LEXUS RX 300 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 10:08 ,

Lexus RX 400H HYBRID -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
07 јан. 17:52 ,

Lexus RX 300 -06 Moze i zamena

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток