Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Lexus | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 10:58 Автомобили , Гостивар

Lexus RX 300

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
12 ноем. 11:45 Автомобили , Скопjе , Скопје

Lexus CT 200h

15 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
12 ноем. 10:33 Автомобили , Скопjе , Скопје

Lexus NX 300h

35 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 25 000 - 29 999
09 ноем. 16:03 Автомобили , Струга

Lexus is300h 2014 85000km

25 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 80 000 - 84 999
09 ноем. 10:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

LEXUS IS300H -13

21 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
09 ноем. 10:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

LEXUS RX 450 HYBRID 313HP 4X4 PREMIUM

14 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
05 ноем. 10:06 Автомобили , Скопjе , Центар

LEXUS RX 400H

16 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
04 ноем. 16:03 Автомобили , Кичево

LEXUS RX 400 Hybrid Benzin Elektro

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
01 ноем. 13:41 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Lexus GS 450 x

14 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
09 септ. 13:42 Автомобили , Гостивар

Leksus Is 220 dizel

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток