Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lifan

X60 , 1
22 ноем. 09:24 , ,

Lifan X60 Silver Bordo

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
Кон почеток