Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Lincoln | Continental

03 јул. 17:53 ,

Lincoln Continental

5 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
08 мај 23:31 ,

Lincoln limo 9 passanger -02

18 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 14:57 , ,

LINCOLN CONTINENTAL OLDTAJMER -78

16 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток