Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | MG

MGA , 1
MGF , 2
ZR , 1
24 мар. 12:15 ,

MG ZR 160

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
02 мар. 14:31 ,

MG MEGA

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
26 авг. 04:35 ,

MG -96 cabrio

3 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
13 мај 20:53 , ,

MG MGF 1.8i 120 KS -96

3 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 75 000 - 79 999
22 апр. 19:28 , ,

MG MGF 1.8 16V -96

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток