Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | MINI

1300 , 2
Clubman , 10
Cooper , 132
Cooper D , 17
Cooper S , 34
Cooper SD , 1
Countryman , 10
ONE , 52
One D , 17
Вчера 21:22 Претпријатие , ,

MINI COOPER 1.6 KAKO OD SALON -06 FUL OPREMA

3 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:22 , ,

Mini Cooper -02

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 14:28 , ,

MINI COOPER 1.4 DIZEL

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:12 ,

MINI COPER

3 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:47 Претпријатие , ,

Mini Cooper 1.6 AutoMilano 6meseci garancija

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:40 , ,

Mini Clubman

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
Вчера 09:58 Претпријатие , ,

MINI ONE 1.4I -09 ODLICNA SOSTOJBA

5 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 авг. 22:25 ,

MINI Cooper S 1.6 163 PS FULL Koza

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 21:15 , ,

MINI COOPER

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
02 авг. 19:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
02 авг. 16:04 ,

Mini Cooper Cabrio

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
01 авг. 22:45 , ,

Mini Cooper S R56

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
01 авг. 19:35 ,

MINI Cooper

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
01 авг. 16:28 , ,

Elektricno vozilo ZD

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
01 авг. 15:22 , ,

Mini cooper 1.6 benzin

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 13:21 Претпријатие ,

MINI Clubman 1.6 Diesel Cooper D

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 08:43 Претпријатие , ,

MINI ONE 1.4 Dizel UNIKAT

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 јул. 18:25 ,

Mini cooper 2003

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
27 јул. 18:07 ,

Mini Cooper S

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 18:07 ,

Cena po dogovor

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
27 јул. 18:03 ,

Mini cooper

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
27 јул. 18:03 ,

MINI kooper 1.6

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
27 јул. 12:25 ,

MINI Cooper -04 1.6 benzin

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул. 11:49 ,

Mini Cooper -03

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
27 јул. 01:17 ,

se prodava mini one 1.6 2004

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул. 18:17 Претпријатие ,

Opel Astra h 1.6 -05 sega donesen od Svajcarija

3 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
23 јул. 14:38 , ,

Mini Cooper S 1.6 174 HP so 70 000km

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
20 јул. 18:15 , ,

Mini Cooper 1.6 Dizel 88Kw Auto Saloni Zuric 2

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул. 16:27 , ,

MINI COOPER D CLUBMAN -07 UNIKAT MODEL 1.6 HDI

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 јул. 17:24 , ,

MINI Cooper One 1.4i

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
15 јул. 17:51 , ,

Se prodava MINI One R56 1.4i 95ks KAKO NOV!

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
15 јул. 09:23 Претпријатие , ,

MINI COOPER 1.6I AUTOBERN

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
09 јул. 00:08 ,

Mini Cooper One D 1.6 Dizel 2012 god

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 75 000 - 79 999
08 јул. 08:45 ,

Mini One

4 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
04 јул. 18:26 ,

Mini Cooper One 1.4

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 јул. 13:24 Претпријатие ,

MINI COOPER CABRIO -06

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
01 јул. 23:12 , ,

Mini Countryman D ALL4

11 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
28 јун. 22:09 , ,

MINI COOPER 1.6D EXTRA !!!

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
26 јун. 01:27 Претпријатие , ,

MINI CLUBMAN D 1.6 Ch CAMDEN

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 20:50 , ,

Mini Cooper D

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 16:39 , ,

Se prodava Mini cooper S

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 09:05 Претпријатие , ,

MINI COOPER CLUBMAN D 1.6 CH

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 јун. 21:29 , ,

Mini Cooper 1.6 benzin

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 22:19 Претпријатие ,

MINI COOPER 1.6 D -08 CISTo nov Maksauto M

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 14:48 , ,

Mini Cooper -03

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 16:21 , ,

Prodavam mini coper

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 22:28 , ,

MINI COOPER TNG so plinski ured ODLICNA SOSTOJBA

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток