Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | MINI | 1300

21 окт. 15:36 , ,

Austin 1300

4 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
24 јул. 13:47 , ,

MINI Austin 1300

4 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток