Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | MINI | Clubman

Вчера 11:40 , ,

Mini Clubman

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
06 авг. 11:49 Претпријатие ,

MINI Clubman 1.6 Diesel Cooper D

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 16:27 , ,

MINI COOPER D CLUBMAN -07 UNIKAT MODEL 1.6 HDI

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 јун. 01:27 Претпријатие , ,

MINI CLUBMAN D 1.6 Ch CAMDEN

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 09:05 Претпријатие , ,

MINI COOPER CLUBMAN D 1.6 CH

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 16:13 ,

MINI CLUBMAN 1.6diesel -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
30 мар. 14:22 ,

Mini Clubman 1.6 D

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
15 дек. 11:49 , ,

Mini Clubman 1.6D

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
26 јул. 20:59 ,

Mini Cooper Clubman -08

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток