Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | MINI | Cooper

Вчера 19:35 ,

MINI Cooper

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:22 , ,

Mini cooper 1.6 benzin

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:28 Претпријатие , ,

Mini Cooper 1.6 AutoMilano 6meseci garancija

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 17:22 , ,

Mini Cooper -02

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
09 авг. 13:12 ,

MINI COPER

3 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 21:15 , ,

MINI COOPER

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
08 авг. 16:04 ,

Mini Cooper Cabrio

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 авг. 23:43 , ,

MINI COOPER 1.6 i - FUL OPREMA - ZAMENA*

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг. 21:22 Претпријатие , ,

MINI COOPER 1.6 KAKO OD SALON -06 FUL OPREMA

3 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
03 авг. 14:28 , ,

MINI COOPER 1.4 DIZEL

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
27 јул. 18:25 ,

Mini cooper 2003

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
27 јул. 18:07 ,

Cena po dogovor

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
27 јул. 18:03 ,

MINI kooper 1.6

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
27 јул. 12:25 ,

MINI Cooper -04 1.6 benzin

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул. 11:49 ,

Mini Cooper -03

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
17 јул. 17:24 , ,

MINI Cooper One 1.4i

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
15 јул. 09:23 Претпријатие , ,

MINI COOPER 1.6I AUTOBERN

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 јул. 13:24 Претпријатие ,

MINI COOPER CABRIO -06

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун. 21:29 , ,

Mini Cooper 1.6 benzin

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 14:48 , ,

Mini Cooper -03

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 16:21 , ,

Prodavam mini coper

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 22:28 , ,

MINI COOPER TNG so plinski ured ODLICNA SOSTOJBA

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 15:03 ,

MINI COOPER CABRIO

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
20 мај 17:35 , ,

Mini Cooper 1.4 -04

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 12:59 , ,

MINI COOPER REGISTRIRANO 14.05.2021

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
14 мај 20:48 , ,

Mini Cooper 1.6 vo odlichna sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 19:16 , ,

MINI COOPER 1.6

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр. 11:28 ,

MINI COPER 1.6 BENZIN -03 REGISTRIRANA

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
19 мар. 21:47 ,

Mini Cooper

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 мар. 11:40 , ,

MINI COOPER 1.6/116

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
05 фев. 12:01 , ,

Mini Cooper 1.6 Benzin

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
30 дек. 22:00 , ,

Mini Cooper 1.6 115 ks

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
30 дек. 14:52 ,

Mini Cooper

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 окт. 19:42 , ,

Mini Cooper

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт. 11:12 ,

MINI COOPER PARKLANE

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
25 септ. 11:59 , ,

MINI Cooper1.4D -06 PARK LANE

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 17:04 , ,

Mini Cooper

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
23 авг. 11:39 , ,

Mini Cooper 1.6 benzin -04

3 399 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
31 јул. 20:37 , ,

MINI Cooper

3 809 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
19 јул. 10:03 , ,

Povolno odlicno servisirano vozilo

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
04 јун. 13:48 , ,

Mini Cooper

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
13 мај 15:22 ,

Mini Cooper 1.6 benzin /plin A test

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
13 мај 15:06 ,

Mini Cooper 1.6 Benzin/plin

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 20:43 , ,

MINI COOPER -CHECKMATE 1.6i BMW 116ks NEW FACE -06

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 21:07 , ,

Mini Cooper One

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 18:27 , ,

Mini Cooper 1,6 so BMW motor

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
26 фев. 13:27 , ,

Mini Cooper 1.6 benzin ili se menuva

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток