Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | MINI | Cooper D

20 јул. 18:15 , ,

Mini Cooper 1.6 Dizel 88Kw Auto Saloni Zuric 2

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 22:09 , ,

MINI COOPER 1.6D EXTRA !!!

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
23 јун. 20:50 , ,

Mini Cooper D

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
13 јун. 22:19 Претпријатие ,

MINI COOPER 1.6 D -08 CISTo nov Maksauto M

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 13:47 , ,

MINI COOPER 1.6 Diesel - 110KS 6BRZ. SPORT - 2009

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
25 мај 19:41 , ,

Mini Cooper D 1.6 d bmw motor so 6 brzini

5 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 16:08 ,

Mini Cooper 1.6d

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан. 09:47 ,

Mini Cooper D -11

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
02 ноем. 20:49 , ,

Mini Cooper -09 fabrika

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
04 септ. 19:25 ,

MINI COOPER D 1.6D KOZHA 174000km NOV MAKS AUTO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 авг. 10:29 Претпријатие ,

Mini Cooper D 1.6HDI

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 09:16 ,

Mini Cooper D 1.6

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 23:07 , ,

Mini Moris Cooper-Peper Dizel

9 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 45 000 - 49 999
13 септ. 20:14 , ,

MINI COOPER 1.4 TDI -07

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 18:28 , ,

Mini Cooper D

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
27 ноем. 10:00 ,

MINI COOPER D 1.6

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
02 окт. 07:55 ,

MINI COOPER 1.6 D

9 995 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток