Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | MINI | Cooper D

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


26 мај 03:34 , ,

Mini Cooper D 1.6 80kw 109 ks -08

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 мај 19:41 , ,

Mini Cooper D 1.6 d bmw motor so 6 brzini

5 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 18:25 , ,

Mini Cooper D 1.6 80 kw 109 ks -08

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 апр. 16:08 ,

Mini Cooper 1.6d

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан. 09:47 ,

Mini Cooper D -11

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
02 ноем. 20:49 , ,

Mini Cooper -09 fabrika

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
17 септ. 22:08 ,

Mini Cooper D 1.6 -08

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
04 септ. 19:25 ,

MINI COOPER D 1.6D KOZHA 174000km NOV MAKS AUTO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 авг. 10:29 Претпријатие ,

Mini Cooper D 1.6HDI

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 09:16 ,

Mini Cooper D 1.6

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток