Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | MINI | Cooper SD

11 септ. 10:00 , ,

MINI COOPER SD 143ks -12

11 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток