Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | MINI | Countryman

Вчера 19:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
01 јул. 23:12 , ,

Mini Countryman D ALL4

11 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 21:14 Претпријатие , ,

Mini Countryman 1.6d ALL4

13 490 ЕУР

Година: 2011
Километража: 85 000 - 89 999
16 ноем. 01:33 ,

Mini Countryman Cooper D

8 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
03 мај 20:40 , ,

MINI COUNTRYMAN 2.0 D automatik -12

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
13 окт. 18:42 ,

MINI Countryman SD ALL4

22 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
28 авг. 12:51 ,

Mini Countryma 1.6 Benzin

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
30 јул. 18:01 ,

Mini Countryman SD ALL4 -12

23 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
19 окт. 10:36 ,

MINI Countryman 1.6 benzin -13 - PRODADENO

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
30 јун. 08:49 , ,

MINI CONTREYMAN -12

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток