Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | MINI | John Cooper Works

31 јул. 16:49 , ,

Mini Cooper s JWC cabrio

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток