Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | MINI | ONE

05 авг. 12:18 Претпријатие ,

Opel Astra h 1.6 -05 sega donesen od Svajcarija

3 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
03 авг. 09:58 Претпријатие , ,

MINI ONE 1.4I -09 ODLICNA SOSTOJBA

5 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
29 јул. 08:43 Претпријатие , ,

MINI ONE 1.4 Dizel UNIKAT

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 јул. 01:17 ,

se prodava mini one 1.6 2004

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
15 јул. 17:51 , ,

Se prodava MINI One R56 1.4i 95ks KAKO NOV!

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
08 јул. 08:45 ,

Mini One

4 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
04 јул. 18:26 ,

Mini Cooper One 1.4

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 06:14 ,

Mini Cooper one -03 klima

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
20 мај 19:23 , ,

MINI ONE -06 1.4 BENZIN

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 12:43 , ,

Mini Cooper One

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
15 јан. 17:49 , ,

Мini One 1.4 -08

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 5 000 - 9 999
27 окт. 12:19 , ,

Mini One 1.6 Benzin

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
18 окт. 17:03 , ,

Mini One

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
10 окт. 12:05 ,

MINI ONE ITNO BENZIN BMW MOTOR

2 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
17 септ. 09:47 , ,

Mini One Bela so Koza i zrni 17 Bandasi

7 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
22 апр. 23:47 , ,

Mini One

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
09 апр. 23:25 ,

MINI ONE -02

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
25 фев. 20:02 , ,

Odlicno socuvan Mini One 1.6 benzin

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 12:33 ,

Mini One 1.6 benzin ALEK PRODADENA

2 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 19:39 , ,

Mini One 1.6 benzin-plin exstra -06

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
14 септ. 17:49 ,

Mini One 1.6

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 12:34 Претпријатие ,

MINI ONE 1.6

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
13 јун. 14:59 , ,

MINI ONE 1.4 Benzin od CH

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 21:38 ,

MINI ONE 1.6 Benzin so FULL OPREMA

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 14:29 ,

MINI ONE

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
11 мај 20:44 , ,

Mini One

6 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар. 16:44 ,

Mini one extra sacuvana 1.6 benzin 66kw

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
21 дек. 20:33 , ,

MINI ONE VO TOP SOSTOJBA

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
21 окт. 17:44 , ,

MINI ONE

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
16 септ. 11:30 ,

Mini Coper ONE 2003 1.4 55 kw

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 20:56 , ,

MINI ONE 1.6 dizel perfektna sostojba

9 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
08 септ. 17:12 , ,

MINI ONE 1.6

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
06 дек. 16:59 ,

Mini Moris -03

4 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
03 дек. 14:17 , ,

MINI ONE S1.6 -05

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
01 ноем. 07:57 ,

Mini One 1,4 I 95 ps 6 brzini -07

6 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
03 окт. 09:16 , ,

MINI ONE -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
09 авг. 12:41 , ,

MINI One -08

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 40 000 - 44 999
06 јул. 10:30 ,

Mini One 1,6 90ps -03

3 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 14:48 , ,

MINI ONE -11

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 30 000 - 34 999
09 фев. 15:59 ,

Mini One D -04

5 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
14 дек. 02:06 , ,

MINI ONE -10

11 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
01 дек. 10:46 ,

MINI ONE 1.6 -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 16:42 ,

MINO ONE -02 EKSTRA CENA ITNO

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
17 јул. 10:56 , ,

MINI ONE 1.6 Benzin TOP SOSTOJBA -04

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
23 јун. 19:38 ,

MINI ONE -04

5 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
12 мај 09:02 , ,

MINI ONE 1.6i -02 ODLICNO SOCUVAN

4 390 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
26 апр. 09:22 , ,

Mini One Unique -05

6 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 65 000 - 69 999
14 апр. 11:04 ,

MINI ONE 1.6 66KW -01 AUTO TETOVA

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
08 апр. 23:53 ,

MINI ONE 1.6 D -12

14 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 35 000 - 39 999
05 мар. 22:00 ,

MINI ONE -06

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток